Loading...

تخت تاشو دیواری یک نفره 2*90 رنگ سفید

روشهای مختلفی در تولید وجود دارد که میتوان با استفاده از این روشها قیمت تمام شده محصول را پایین آورد ، یکی از این روشها تولید انبوه یا سری سازی هست ، سری سازی باعث میشود اتلاف مواد اولیه ، زمان و هزینه نیرو انسانی تولید کاهش قابل توجه یافته و محصول نهایی
قیمت: 7,200,000
قیمت برای شما: 4,850,000تومان
افزودن به سبد

روشهای مختلفی در تولید وجود دارد که میتوان با استفاده از این روشها قیمت تمام شده محصول را پایین آورد ، یکی از این روشها تولید انبوه یا سری سازی هست ، سری سازی باعث میشود اتلاف مواد اولیه ، زمان و هزینه نیرو انسانی تولید کاهش قابل توجه یافته و محصول نهایی با قیمت مناسب تر به مشتریان برسد .

لازمه این امر وجود سفارشات و تقاضا در بازار ، همچنین سرمایه برای تولید و انبار محصولات است .

همواره در یک مجموعه تولیدی پیش می آید که به لحاظ شرایطی در خط تولید برخی محصولات را میتوان با قیمت تمام شده کمتر تولید و به بازار عرضه نمود نمود . "تخفیف بازار " بخشی در سایت شرکت است که به منظور ارائه خدمات حد اکثری به همشهریان عزیز راه اندازی شده است .

قابل ذکر است محصولات ارائه شده در تخفیف بازار به تعداد محدود و با شرایط صرفا فروش نقدی میباشد و ارائه این محصولات به معنای عدم کیفیت مناسب و معیوب بودن آنها نیست .

بطور مثال تولید یک عدد کمد لباسی ممکن است تعداد 1.5 ورق ام دی اف مصرف کند اگر شما در یک تولیدی  2 سفارش جداگانه برای کمد داشته باشید ناچارید 2 ورق برای هر کدام تهیه کنید اما اگر هر دو سفارش با هم ثبت شود ممکن است بتوان بجای 4 ورق ام دی اف با 3 ورق هر دو سفارش را تولید نمود . یا مثلا از اضافی ام دی اف و چوب و پارچه یک سفارش تخت خواب بتوان یک میز تحریر یا شلف یا گل میز تولید کرد .

"آرامش"  با توجه به رسالتی که برای خود تعریف نموده و به منظور رفاه حال مشتریان و همچنین ایجاد شرایطی برای خدمات رسانی حداکثری به شهروندان عزیز و همدلی و همکاری با آنها در جهت کاهش هزینه های خرید برخی محصولات خود را که بواسطه کاهش هزینه های تولید و یا شرایط خاص تولید و فروش میتواند با قیمت پائین تر به مشتریان عرضه نماید در بخش "تخفیف بازار " سایت اینترنتی شرکت عرضه مینماید .

تخت خواب تاشو عمودی نوجوان 200*90

با عمق 40 سانتیمتر

رنگ بدنه سفید صابونی

رنگ درب تخت خواب سفید  صابونی براق

صرفا یک عدد موجود

توجه !!! عکس های درج شده در سایت عکس واقعی محصول نیست . 

با توجه به عدم وجود فضای کافی برای انبار محصولات ، سرویس خوابهای تاشو بصورت مونتاژ نشده انبار و نگهداری میشود ، برای مشاهده رنگ دقیق ام دی اف میتوانید با مراجعه حضوری به دفتر کارخانه و یا ارسال پیام در واتساپ به شماره 09170250014 رنگ محصول را مشاهده نمایید.

 

جهت خرید محصولات" تخفیف بازار " میتوانید از طریق تلفنی یا اینترنتی اقدام فرمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09170250014 در واتساپ پیام ارسال  فرمایید .

نظرات
    ارسال نظر