Loading...

تخت تاشو دیواری یک نفره 2*90 رنگ بنفش های گلاس ترک

تخت خواب تاشو عمودی 200*90 با عمق 40 سانتیمتر رنگ بدنه سفید صابونی رنگ درب تخت خواب های های گلاس بنفش ترک صرفا یک عدد تخت موجود تخفیف 40 درصد به دلیل وجود ورق های گلاس از سال قبل
ناموجود

همواره در یک مجموعه تولیدی پیش می آید که به لحاظ شرایطی در خط تولید برخی محصولات را میتوان با قیمت تمام شده کمتر تولید و به بازار عرضه نمود نمود . "تخفیف بازار " بخشی در سایت شرکت است که به منظور ارائه خدمات حد اکثری به همشهریان عزیز راه اندازی شده است .

قابل ذکر است محصولات ارائه شده در تخفیف بازار به تعداد محدود و با شرایط صرفا فروش نقدی میباشد و ارائه این محصولات به معنای عدم کیفیت مناسب و معیوب بودن آنها نیست .

بطور مثال تولید یک عدد کمد لباسی ممکن است تعداد 1.5 ورق ام دی اف مصرف کند اگر شما در یک تولیدی  2 سفارش جداگانه برای کمد داشته باشید ناچارید 2 ورق برای هر کدام تهیه کنید اما اگر هر دو سفارش با هم ثبت شود ممکن است بتوان بجای 4 ورق ام دی اف با 3 ورق هر دو سفارش را تولید نمود . یا مثلا از اضافی ام دی اف و چوب و پارچه یک سفارش تخت خواب بتوان یک میز تحریر یا شلف یا گل میز تولید کرد .

"آرامش"  با توجه به رسالتی که برای خود تعریف نموده و به منظور رفاه حال مشتریان و همچنین ایجاد شرایطی برای خدمات رسانی حداکثری به شهروندان عزیز و همدلی و همکاری با آنها در جهت کاهش هزینه های خرید برخی محصولات خود را که بواسطه کاهش هزینه های تولید و یا شرایط خاص تولید و فروش میتواند با قیمت پائین تر به مشتریان عرضه نماید در بخش "تخفیف بازار " سایت اینترنتی شرکت عرضه مینماید .

 

تخت خواب تاشو عمودی 200*90

با عمق 40 سانتیمتر

رنگ بدنه سفید صابونی

رنگ درب تخت خواب های های گلاس بنفش ترک

صرفا یک عدد تخت موجود

تخفیف 40 درصد به دلیل وجود ورق های گلاس از سال قبل

 

توجه !!! عکس های درج شده در سایت عکس واقعی محصول نیست . 

با توجه به عدم وجود فضای کافی برای انبار محصولات ، سرویس خوابهای تاشو بصورت مونتاژ نشده انبار و نگهداری میشود ، برای مشاهده رنگ دقیق ام دی اف میتوانید با مراجعه حضوری به دفتر کارخانه و یا ارسال پیام در واتساپ به شماره 09170250014 رنگ محصول را مشاهده نمایید.

 

جهت خرید محصولات" تخفیف بازار " میتوانید از طریق تلفنی یا اینترنتی اقدام فرمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09170250014 در واتساپ پیام ارسال  فرمایید .

نظرات
    ارسال نظر