Loading...

براي اولين بار در شيراز - تخت خواب تاشو كمجا با برند ريلكس

براي اولين بار در شيراز - تخت خواب تاشو كمجا با برند ريلكس
روزگاری مردم در خانه های ویلایی زندگی می کردند و برای هر نوع مبلمان و تختخواب ، با هرابعاد و اندازه ای، فضا به میزان کافی وجود داشت . اماامروزه با افزایش قیمت مسکن و کاهش متراژ آپارتمانها کمتر کسی می تواند از تختخواب های مجلل و مبلمان های حجیم در منزل خود

روزگاری مردم در خانه های ویلایی زندگی می کردند و برای هر نوع مبلمان و تختخواب ، با هرابعاد و اندازه ای، فضا به میزان کافی وجود داشت . اماامروزه با افزایش قیمت مسکن و کاهش متراژ آپارتمانها کمتر کسی می تواند از تختخواب های مجلل و مبلمان های حجیم در منزل خود استفاده کند ، لذا به دلیل درک چنین ضرورتی است که  استفاده از مبلمان های چند کاربره و تاشو در منازل رو به افزایش است، استفاده از تختخواب های تاشو دیواری ، کاناپه های تختخواب شو ، میزهای چند کاربره و تختخواب های بازشو باکسی و محصولاتی از این دست به ما کمک می کند به شکلی کاربردی و مدرن به متراژخانه خود اضافه کنیم.

اما مهمترین دغدغه مردم برای استفاده از این محصولات مفید و کار آمد ، کمبود شناخت و آگاهی لازم از نحوه کارایی ، کیفیت و مطلوبیت آنهاست و معمولا" مشتریان  با ابهامات و سوالات متعددی برای خرید و تهیه آنها رو برو هستند. در این نوشته قصد داریم به  برخی از این سوالات و ابهامات پیرامون یکی از این محصولات، که کارایی بسیار بالایی درخانه های کوچک و اتاقهای با متراژ پایین دارد پاسخ دهیم .

یکی از لوازمی که در اکثر منازل وجود دارد تختخواب و لوازم خواب است، با یک محاسبه ساده متوجه می شوید که یک تختخواب دو نفره معمولی به همراه میز آرایش ،کشوهای پای تخت و کمدهای کناری فضایی حدود 6 متر مربع از اتاق شما را اشغال می کند، ضمن اینکه سایر فضا های دیگر اتاق را پرت و بلا استفاده خواهد کرد، در صورتی که اگر یک تختخواب تاشو دیواری با لوازم کناری آنرا جایگزین نمایید، فضایی کمتر از  1/5 متر مربع از فضای شما در کف اتاق اشغال خواهد شد، ضمن اینکه تختخواب تاشو علاوه بر وجود تمام امکانات و مزایای تختخوابهای معمولی شما می توانید از فضای داخل تختخواب و فضاهای بالای آن نیز استفاده کنید . جالبتر اینکه ارتفاع تختخواب تاشو دیواری حدود 2 متر است و این امکان برای شما وجود دارد تا از فضای بالای تختخواب تاشو تا سقف اتاق نیز استفاده کنید. برای این منظور ميتوانتيم یک گنجه بزرگ و جادار را نیز در بالای تختخواب تاشو برای شما ایجاد كنيم، که این خود یک فضای بسیارجادار و مفیدی است برای لوازم غیر ضروری و فصلی. البته استفاده از تختخوابهای تاشو مزایای دیگری نیز دارد از جمله اینکه،  در تختخوابهای تاشو عمق 60 سانتیمتر می توانید از فضای داخل تختخواب تاشو بعد از باز شدن تخت نیز بعنوان کتابخانه ، گنجه رختخواب و دکوری استفاده کنید .

با این حساب اگر شما تختخواب تاشو را جایگزین تختخواب های معمولی کنید، نه تنها حداقل 5/4 متر از فضای متری لا اقل2 میلیون تومانی خود را از دست نداده اید، بلکه از همان فضای 5/1 متری اشغال شده نیز بسیار بیشتر و بهینه تر از تختخواب های معمولی استفاده کرده اید.

تختخواب تاشو دیواری  ( wall bed  )

تختخواب ها تاشو دارای دو قسمت اصلی می باشند ، کمد تختخواب تاشو  که ثابت بوده و به دیوار نصب می شود و دیگری قسمت خواب و تشک تختخواب تاشو است که بصورت لولایی بالا آمده بر روی درب کمد قرار می گیرد .

وقتی این تختخواب های تاشو  بسته می باشند نمای یک کمد زیبا در کنار اتاق شما را دارند و فضایی که این تختخواب های تاشو  در حالت بسته اشغال می کنند بسیار ناچیز است. بعنوان مثال یک تختخواب تاشو دو نفره حدود 60 سانتی متر مربع  فضای شما را اشغال می کند، که این میزان در تختخواب های معمولی بیش از 5 برابر است و این به شما کمک می کند که در هنگام روز که به تختخواب نیاز ندارید بتوانید از فضای اتاق استفاده کنید.

از مهمترین قطعات تختخواب تاشو که نقش بالابردن تختخواب تاشو و نگهداشتن آن را بر روی درب کمد تختخواب تاشو  ایفا می کند، جکهای گازی تختخواب تاشو است . جک های تخت تاشو در حال حاضر توسط شرکتهای معتبر داخلی ساخته می شوند و برخی از شرکتهای سازنده نیز تا 5 سال این جک ها را گارانتی می کنند (هرچند که برخی از فروشندگان تخت تاشو  برای جلب مشتری بیشتر به دروغ جک های خود را آلمانی و ایتالیایی و ... معرفی می کنند )

تخت های تاشو  ترکیبی هستند از چوب و فلز که این موضوع استحکام آنها را بسیار بالا برده است ، بدنه چوبی تختخواب تاشو  در حالت استاندارد از ام دی اف  با ضخامت 25 میلیمتر ساخته می شود، تا شما بتوانید کاملا" از استحکام تختخواب تاشو  اطمینان داشته باشید ، این موضوع خود یکی از موضوعاتی است که اختلاف قیمت را در بازار ایجاد کرده زیرا برخی از تولید کنندگان بجای ام دی اف های 25 میلیمتر از ورقهای 16 میلیمتر استفاده می کنند .

در صورتی که شما بخواهید از فضای داخل تختخواب های تاشو برای نگهداری وسایل استفاده کنید ميتوانيد عمق تختخواب تاشو را از 40 سانتی متر به 60 سانتی متر افزایش داده و با این کار علاوه بر استفاده از فضای داخل تخت تاشو  برای کتابخانه ، گنجه و قفسه دکوری ، یک تاج زیبا نیز داخل آن تعبیه نمائيد، این باعث شده ظاهر تختخواب تاشو  در حالت باز بسیاز زیبا و مجلل گردد.

در کنار تختخواب های تاشو شما می توانید از محصولاتی چون کمد لباس ، ویترین ، دراور ، میز آراش ، کتابخانه ومصنوعات دیگر استفاده کنید که معمولا" این محصولات نیز از منطق کمجا گیر بودن تبعیت می کنند.

برخی نمونه های تختخواب های تاشو حالت دکوراتیو تری دارند و برای زیبایی آنها بر روی درب تخت تاشو  و نمای داخل طرح های زیبا و جذابی مانند طرح های ورساچه و ... را پیاده سازی ميكنند .

یکی از مهمترین عناصری که در قیمت تختخواب تاشو تاثیر دارد ساخت سفارشی تختخواب تاشو  است زیرا اکثر کسانی که از تختخواب تاشو  و ملزومات کناری آن استفاده می کنند، بدلیل محدودیتهایی که در اتاقها و  محل نصب وجود دارد، نیاز دارند که ابعاد تختخواب تاشو یا کمد های  کناری آنها را تغییر دهند، که این موضوع به جهت افزایش هزینه های تولید قیمت کالا را نیز افزایش می دهد .

چرا ريلكس ادعا ميكند در شيراز اولين است ؟

توليدي ريلكس با توجه به درخواست هاي مشتريان و حسب سياست هاي كاري شركت براي اولين بار در شيراز اقدام به توليد تخت خواب هاي تاشو با نام تجاري ريلكس نموده و آمادگي خود را براي ارائه خدمت به همشهريان عزيز شيرازي اعلام مينمايد .

يكي از مسائلي كه باعث شده در شهر شيراز اين محصول توليدويژه نداشته باشد ، عدم وجود مراكز فروش و پشتيباني يراق آلات اين نوع محصولات مي باشد .

شركت ريلكس به عنوان نمايندگي فعال چند شركت معتبر توليدي يراق آلات در تهران ،با استفاده از مرغوبترين و مقاوم ترين يراق آلات اقدام به توليد اين محصول مدرن نموده است .

تخت خواب تاشو كجا ريلكس شيراز

2
نظرات
    ارسال نظر